حامیان تم کده و گذشت ۱ سال و نیم

با سلام خدمت کاربران و وبلاگ نویسان محترم.

حدود ۱ سال و نیم از فعالیت تم کده گذشت و دوستان زیادی بودند که در ایجاد این مجموعه عظیم مارا یاری کردند و همواره حامی ما بودند. تا بتوانیم خدمتی در خور شایسته ی وبلاگ نویسان و وبمستر های عزیز ارائه کنیم.

در قسمت زیر برخی از افراز و حامیان رو ذکر میکنم

محمد جواد صداقت پور : مدیر محترم سرویس موفق وبلاگدهی رزبلاگ که فکر ایجاد این سیستم و حتی برخی اموزش ها جهت ایجاد و گرد اوری قالب رو ایشان به من یاد دادن و هرجا که گره ای در کار بود با محبت و کمک همراه مارو شرمنده ی خودشون میکردند.

شرکت هاستینگ رسانگار : حامی و اسپانسر میزبانی وب سایت تم کده که همواره در ایده های جدید مارا یاری میکردند و با ابر سرور های قدرتمندشون مارا در تمام این ۱ سال و نیم یاری کردند. و جا داره از جناب اقای مهران صالحی مدیر محترم شرکت هاستینگ رسانگار تشکر کنم که هرجا مشکلی برای سایت تم کده به وجود میومد شخصا با دانش فنی و سرعت عمل بالا به مشکلات ما رسیدگی میکردند و در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل را حل میکردند.

 

جعفر نقی زاده : یه دوست و که طراح و برنامه نویس حرفه ای وب و به جرعت یکی از بزرگ ترین برنامه نویسان که به چندین زبان برنامه نویسی تسلط دارند. تفکر تغییرات کلی بر روی سایت که در مطالب گذشته به آن اشاره شد از سوی ایشان بوده و شخصا قالب صفحه ی اصلی رو به ایده ای مشترک و با درایت و خلاقیت ایشان طراحی شد و تم کده رو در مسیر رو به پیشرفت قرار داد.

 

و در کل تشکر میکنم از تمام کسانی که همواره حامی بودند و اسمشان از قلم افتاد.

با احترام سامان اسلامی

۲۷ام اسفند ۱۳۹۲ بازدید : 468 views دسته بندی : همکاری نویسنده : saman

دیدگاه خود را به ما بگویید.